Naprawa i montaż klimatyzatorów

Złota Klimatyzacja - Tyniecka | 32-050 Kraków Skawina | woj. małopolskie | numer telefonu: +48 515 776 282 | NIP: 955-125-12-86 | REGON: 812594034

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Złota Klimatyzacja to firma, której usługi obejmują montaż, naprawę i serwis klimatyzacji. Istnieje ona od lat, zapewniając klientom kompleksowe działanie, bardzo dobrą znajomość urządzeń i szybką pracę. Korzystają z wysokiej jakości sprzętu i nowoczesnych narzędzi, dzięki czemu wykonanie jest solidne oraz trwałe. Fachowcy zatrudnieni w firmie posiadają nie tylko odpowiednie umiejętności, ale również doświadczenie, które umożliwiają im świadczenie profesjonalnych usług. Kraków to główny obszar działania firmy, jednak swoją pomoc oferuje klientom również z innych miast.

Montaż klimatyzacji

Firma Złota Klimatyzacja oferuje profesjonalny montaż klimatyzacji klientom z Krakowa i nie tylko. Obsługa dotyczy zarówno małych przestrzeni, na przykład domów, jak również dużych, takich jak hale produkcyjne. Wszystkie zlecenia realizowane są dokładnie, sprawnie i terminowo. Fachowcy posiadają duża wiedzę dotyczącą urządzeń klimatyzacyjnych, dzięki czemu przy ich prawidłowej instalacji i odpowiednim użytkowaniu, mają pewność, że będą one służyły klientom latami. Poza montażem oferowany jest również serwis i naprawa tego typu sprzętów.

Oferta: WWW

Dodatkowe informacje

www.zlotaklimatyzacja.pl

www.zlotaklimatyzacja.pl

garlejmariuszgmail.com

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Inne wizytówki w tej kategorii:

Solidne i bezpieczne dźwigi - MD Pomorze

Strona

Nowoczesne Elewacje S.C.

Więcej

ERGATEX - Wykończenia wnętrz

www.ergatex.pl