Przygotowanie do kwalifikacji budowlanych

Invest Holding s.c. - Laskowice 29 | 82-550 Prabuty | woj. pomorskie | numer telefonu: +48 576 996 325 | NIP: 581-187-77-68 | REGON: 360400166

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Firma INVEST-PROJECT sukcesywnie od wielu lat zajmuje się nadzorowaniem i projektowaniem budynków handlowych, zarządzaniem maszynami budowlanymi oraz prowadzeniem analiz. Wykwalifikowana kadra pracownicza posiada uprawnienia budowlane, dzięki którym może tworzyć testy dla przyszłych pokoleń architektów i kierowników budowy. Dostępne pytania opracowywane są przez Izbę Inżynierów i Izbę Architektów, będąc jedynym, wiarygodnym źródłem wiedzy w sieci. Powtarzalność zadań znajdujących się w programie, na egzaminie wynosi aż 95%. Jest to niesamowity wynik, który umożliwia uczniom osiągnięcie najwyższej oceny, a co za tym idzie, świetlanej przyszłości.

Testy na uprawnienia budowlane

Serwis pomaga nie tylko w teoretycznym przygotowaniu do uzyskania wymarzonego certyfikatu, lecz także podaje przykładowe testy na uprawnienia budowlane. Wykupiony program działa przez pełny rok, a osoby korzystające z niego mogą aktualizować pytania, testy i inne funkcje zawarte w aplikacji. W ofercie znajduje się zarówno program do nauki na pisemne testy do uprawnień budowlanych, jak i na egzaminy ustne. Na witrynie firmy INVEST-PROJECT widnieją programy i ich aktualizacje oraz aktualności dotyczące kwalifikacji budowlanych.

Oferta: sprawdź ofertę

Dodatkowe informacje

uprawnienia-budowlane.pl

uprawnienia-budowlane.pl

biurouprawnienia-budowlane.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne wizytówki w tej kategorii:

Chroń się przed włamaniem

tutaj

Solidne i bezpieczne dźwigi - MD Pomorze

Strona

Producent kontenerów handlowych

Kioski, pawilony z płyty obornickiej