Hurtownia produktów dla kosmetyczek

Hurtownia Kosmetyczna Corio - Bosa 15 | 60-125 Poznań | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 786 270 542 | NIP: 779-242-45-63 | REGON: 302832675

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Corio to świetnie zaopatrzona hurtownia produktów przeznaczonych do świadczenia usług kosmetycznych. Posiadają oni własny sklep internetowy, dlatego ich towary mogą Państwo wygodnie zamówić z dostawą do wybranego miejsca w Polsce. Dysponują wieloletnim doświadczeniem i zaawansowaną wiedzą o swojej dziedzinie, dzięki czemu potrafią starannie wybierać produkty, które mają zostać dodane do ich asortymentu. Ponadto, zawsze realizują złożone zamówienia najszybciej, jak to tylko możliwe, aby mogli Państwo w krótkim czasie otrzymali potrzebne wyposażenie.

Fotel kosmetyczny hydrauliczny

Wśród wielu przydatnych produktów, przygotowanych przez sklep online hurtowni Corio, mogą Państwo znaleźć między innymi fotel kosmetyczny. Hydrauliczny wariant opiera się na skomplikowanych mechanizmach, umożliwiających jego dostosowanie do aktualnych zapotrzebowań. Ustawienie większości jego elementów można modyfikować elektrycznie lub ręcznie, a wysokość siedziska sterowana jest hydraulicznie z użyciem zamontowanego pedału. Tego typu fotel kosmetyczny świetnie sprawdzi się w tych gabinetach, gdzie nie ma potrzeby intensywnego zmieniania pozycji siedzącego klienta.

Oferta: Fotel kosmetyczny hydrauliczny

Dodatkowe informacje

sklep.coriocs.pl

sklep.coriocs.pl

hurtowniacoriocs.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne wizytówki w tej kategorii:

Produkty dla zwierząt renomowanych marek - Animals-Vet

Furminator dla psów

Szampony do włosów

Farouk - szampon