Specjalistyczna wycena bursztynu

Skup bursztynu PIAST-AMBER - Stryjewskiego | 80-631 Gdańsk | woj. pomorskie | numer telefonu: +48 506 867 500 | NIP: 583-250-46-99 | REGON: 364449270

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Firma PIAST-AMBER działa od lat oferując sprawdzony skup bursztynu. Zapewnia klientom rzeczową pomoc w związku z wyceną, gdyż jest ona uczciwa i korzystna dla klienta. Zajmują się nią osoby, które dysponują specjalistyczną wiedzą w tym temacie oraz posiadają doświadczenie w tej branży. Firma dba o najwyższą jakość swojej obsługi, zapewniając dogodny kontakt ze swoim zespołem, który oferuje profesjonalne doradztwo. Współpraca może odbywać się online, poprzez przesłanie fotografii w formularzu na stronie lub osobiście, z dojazdem do klienta.

Skup bursztynu

Skup bursztynu to główny obszar działania firmy PIAST-AMBER. Posiada ona duże doświadczenie w tym zakresie, ponieważ realizuje współprace z klientami od lat. Oferowana jest uczciwa i rzeczowa wycena, która obejmuje bursztyn różnych frakcji. Skupowane są unikatowe i kolekcjonerskie bryłki, półfabrykanty oraz bursztyn w stanie surowym. W celu darmowego oszacowania wartości bryły, można przesłać zdjęcie online w formularzu na stronie internetowej firmy. Wyceną zajmują się profesjonalne osoby, którym zależy na wysokim standardzie obsługi klienta.

Oferta: Skup bursztynu

Dodatkowe informacje

www.skupbursztynu.com

www.skupbursztynu.com

infoskupbursztynu.com

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne wizytówki w tej kategorii:

Hurtownia produktów dla kosmetyczek

Fotel kosmetyczny hydrauliczny

Produkty dla zwierząt renomowanych marek - Animals-Vet

Furminator dla psów

Szampony do włosów

Farouk - szampon