Roll-upy - stojaki prezentacyjne

Rollupmania - Kordeckiego 42A | 60-144 Poznań | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 517 232 609 | NIP: 697-202-00-74 | REGON: -

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Sklep Rollupmania posiada duży wybór stojaków prezentacyjnych. Główna siedziba firmy znajduje się w Poznaniu, jednak firma obsługuje klientów z całej Polski. Oferowane roll-upy produkowane są z grubego aluminium, dzięki któremu części tworzą solidną konstrukcję. Asortyment sklepu Rollupmania zawiera m.in. roll-upy w wersji Standard, Exclusive, Premium oraz roll-upy dwustronne. Grafikę, która znajdzie się na stojaku, mogą przesłać Państwo na adres e-mail firmy lub skorzystać z atrakcyjnej współpracy z zespołem grafików z Rollupmania.

Roll-upy - zastosowanie

Roll-upy to stojaki reklamowe, na których umieszczany jest materiał z charakterystyczną dla firmy grafiką. Z tego typu systemów wystawienniczych korzystają nie tylko przedsiębiorstwa, aby zaprezentować swoją ofertę usług, czy produktów. Mimo że to oni najczęściej są klientami sklepu Rollupmania, to wielokrotnie roll-upy wykorzystywane są do ukazania zabytków i interesujących miejsc w miastach. Często również widnieje na nich propozycja do udziału w akcji lub organizowanym evencie. Rollupmania sprzedaje wysokiej jakości stojaki, które rzucają się w oczy, przyciągając wielu zainteresowanych.

Oferta: Zobacz

Dodatkowe informacje

www.rollupmania.pl

www.rollupmania.pl

biurorollupmania.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek09:30-17:00
Wtorek09:30-17:00
Środa09:30-17:00
Czwartek09:30-17:00
Piątek09:30-17:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Inne wizytówki w tej kategorii:

Pomoc informatyczna

Tworzenie oprogramowania

Kampanie regionalne

Pozycjonowanie lokalne

Emtigo Design - niezawodne strategie reklamowe

Strona www.emtigodesign.pl