Pensjonat dla osób starszych

Willa Wawerska - Wawerska 46C | 05-420 Józefów | woj. mazowieckie | numer telefonu: +48 609 492 009 | NIP: 952-213-10-42 | REGON: -

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Willa Kąkolowa to dom opieki pod Warszawą, który zapewnia całodobową opiekę dla seniora. Jego obsługą zajmują się doświadczone osoby o ogromnej cierpliwości, które z wielkim oddaniem niosą pomoc schorowanym pensjonariuszom. Obiekt został przystosowany do potrzeb osób starszych, dzięki czemu poruszanie się po nim nie sprawia im problemu. Wygodny dojazd ze stolicy, troska o każdego gościa, a także ceny adekwatne do oferowanego wsparcia przekonują wielu klientów do skorzystania z pomocy tego pensjonatu.

Całodobowa opieka dla seniora - Warszawa

Obiekt został przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, lecz swoją ofertę kieruje także do ludzi starszych bez większych problemów zdrowotnych. Całodobowa opieka dla seniora w Warszawie, którą świadczy, pozwoli na odciążenie najbliższej rodziny. Zajmowanie się schorowaną osobą bliską jest często uciążliwym zajęciem, które ciężko pogodzić z pracą i innymi obowiązkami. Z tego też powodu Willa Kąkolowa oferuje dedykowane usługi, które pozwolą na zapewnienie godnych warunków życia osobie starszej.

Oferta: Całodobowa opieka dla seniora - Warszawa

Dodatkowe informacje

www.willakakolowa.pl

www.willakakolowa.pl

biurowillakakolowa.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne wizytówki w tej kategorii:

Hurtownia kosmetyczna - acetony, kwasy, urządzenia

Aceton kosmetyczny

Poradnia lekarska

Internista - Poznań

Leczenie chirurgiczne

Sowmed