Sklep Minikraina - szeroki wybór materacy

Sklep dla Dzieci Minikraina - Kwiatowa 7 | 94-227 Łódź | woj. łódzkie | numer telefonu: +48 608 684 894 | NIP: 8361109828 | REGON: 101287578

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Wysokogatunkowe materace dziecięce, pościele, stelaże, kocyki, poduszki do karmienia i poduszki ciążowe mogą Państwo zakupić w sklepie Minikraina. Siedziba firmy znajduje się w Łodzi. Dostępne produkty pochodzą zarówno od polskich, jak i zagranicznych renomowanych producentów. Sklep Minikraina to przede wszystkim szeroki asortyment materacy dla dzieci. Do najpopularniejszych modeli należy materac lateksowo-kokosowy Hevea Krzyś. Firma przygotowała także specjalne oferty dla niemowląt, starszych dzieci i młodzieży.

Materace dziecięce

Pierwsze kilka lat życia dziecka ma największy wpływ na jego dalszy, prawidłowy rozwój fizyczny. Odpowiednio dobrane podłoże do spania zapewnia właściwą postawę ciała i w przyszłości pozwala uniknąć problemów z kręgosłupem. Sklep Minikraina oferuje lateksowe materace dziecięce doskonale dopasowujące się do ciała malucha. Są gwarancją zdrowego i komfortowego snu lub wypoczynku. Ponadto produkty sprzedawane przez firmę zostały poddane ekspertyzom medycznym i posiadają certyfikat „Bezpieczny dla dziecka".

Oferta: Więcej

Dodatkowe informacje

minikraina.pl

minikraina.pl

minikrainaminikraina.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne wizytówki w tej kategorii:

Ozdoby do włosów na ślub

Kliknij tutaj

Nowoczesne proporce

Sztandary strażackie

Bielizna sportowa dla mężczyzn

Męska bielizna termoaktywna Roughradical