Doświadczony adwokat z okolic Warszawy

Kancelaria Adwokacka adw. Eliza Bobel - Wileńska 43/1 | 05-200 Wołomin | woj. mazowieckie | numer telefonu: +48 504 389 028 | NIP: 125-127-26-53 | REGON: 146776902

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Adwokat Eliza Bobel to doświadczony specjalista, który posiada bogatą wiedzę z zakresu wielu dziedzin prawa. Doskonałe przygotowanie do każdej sprawy, z którą się styka zostało docenione przez dziesiątki klientów, którzy regularnie korzystają z jej wsparcia. Usługi uwzględniają zarówno reprezentację przed sądem, asystę przy opracowywaniu dokumentacji, a od pewnego czasu także specjalistyczne doradztwo prawne świadczone drogą internetową. Cennik kancelarii jest bardzo elastyczny, dlatego w celu ustalenia kwoty wynagrodzenia należy się z nią skontaktować.

Profesjonalne wsparcie prawne

Sprawa każdego klienta jest analizowana indywidualnie, w oparciu o dostarczoną dokumentację oraz o materiały źródłowe. Dzięki temu adwokat Eliza Bobel jest w stanie przedstawić strategię działania oraz wskazać możliwe rozwiązania. Na jej pomoc mogą liczyć osoby fizyczne, które zmagają się ze sprawami dotyczącymi podziału majątku małżonków, ustaleniem opieki nad dziećmi czy przyjęciem spadku. Natomiast podmioty gospodarcze otrzymają asystę przy rozwiązywaniu i nawiązywaniu stosunków pracy czy przy kontaktach z urzędami i instytucjami.

Oferta: www.bobel.com.pl

Dodatkowe informacje

www.bobel.com.pl

www.bobel.com.pl

eliza.bobeladwokatura.pl

Kontakt w godzinach:

PoniedziałekZamknięte
Wtorek18:00-20:00
Środa18:00-20:00
Czwartek18:00-20:00
PiątekZamknięte
Sobota10:00-14:00
NiedzielaZamknięte

Inne wizytówki w tej kategorii:

Biuro Eureca - Piaseczno

www.emac.com.pl

Profesjonalna obsługa prawna

Adwokat Zielona Góra - rozwody

Własność przemysłowa

www.rzecznik-btomaszewski.com.pl