Wszechstronna kancelaria

Kancelaria adwokacka Wałoszek–Stachowiak - Szkolna 1/207 | 61-832 Poznań | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 503 597 874 | NIP: 697-208-99-47 | REGON: 301909915

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Kancelaria, która stoi za prowadzeniem portalu onlineporadyprawne.pl została założona przez Agnieszkę Wałoszek-Stachowiak. Jest to zespół, który specjalizuje się w niezwykle szerokim zakresie zagadnień prawnych, dlatego każdy klient może liczyć na wszechstronne i kompetentne wsparcie. Oprócz usługi profesjonalnego poradnictwa, z pomocą kancelarii można także przygotować pisma, umowy czy pozwy. Osoby zainteresowane współpracą muszą jedynie wypełnić formularz kontaktowy, w którym sprecyzują swój problem oraz podadzą niezbędne dane.

Porady prawne online

Porady prawne online posiadają jedną, najważniejszą zaletę - są świadczone drogą internetową. Oznacza to, że prawnik dokonuje analizy danych przedstawionych przez klienta w formularzu w swojej kancelarii lub domu, natomiast klient może wysłać owe informacje z dowolnego miejsca w Polsce i na świecie. Dzięki poradom prawnym online nie trzeba marnować czasu na dojazdy do kancelarii czy oczekiwanie na dogodny termin spotkania. Dodatkowo, usługa internetowa często występuje w dużo atrakcyjniejszej cenie.

Oferta: WWW

Dodatkowe informacje

onlineporadyprawne.pl

onlineporadyprawne.pl

biuroonlineporadyprawne.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne wizytówki w tej kategorii:

Dofinansowanie na remont

Remont kamienicy - dofinansowanie