Słynna polska florecistka

Sylwia Gruchała - | Warszawa | woj. małopolskie | numer telefonu: +48 531 813 355 | NIP: 642-225-25-89 | REGON: 243703331

Specjalizacja przedsiębiorstwa

O Sylwii Gruchale słyszał niemal każdy, kto choć trochę interesuje się sportem. Jest to wybitna polska florecistka, która aż cztery razy reprezentowała nasz kraj na igrzyskach olimpijskich i zdobyła na nich srebro oraz brąz. Zanim osiągnęła ten sukces, musiała jednak poradzić sobie z wieloma porażkami i nie stracić mobilizacji. Spotkała w swoim życiu wiele wartościowych osób, które pomogły jej się nie załamywać i wytrwale dążyć do wyznaczonych celów. Obecnie sama stara się być dla innych takim wsparciem, prowadząc zajęcia motywacyjne.

Sylwia Gruchała

Sylwia Gruchała tworzy autorskie treningi oraz wykłady, które pozwalają innym zmobilizować się do działania i nie poddawać się nawet mimo licznych porażek. Może ona mówić na przykład o przełamywaniu monotonii, zapobieganiu frustracji przy niepowodzeniach, zwalczaniu stresu lub redukowaniu obaw przed zmianami. Jej zajęcia motywują do korzystania ze swoich mocnych stron, co pomaga kształtować pewność siebie oraz wierzyć w posiadane umiejętności. Oferta Sylwii Gruchały jest więc z pewnością idealna dla firm, które chcą się rozwijać.

Oferta: Sylwia Gruchała

Dodatkowe informacje

www.sylwiagruchala.com.pl

www.sylwiagruchala.com.pl

modernareamodernarea.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Inne wizytówki w tej kategorii:

Producent lamp - Częstochowa

www.voltalampy.pl

Organizatorzy uroczystości o różnej charakterystyce

www.milewspomnienie.pl

Trener osobisty z Wrocławia

Strona www