AUTO PARK - Port Lotniczy Jasionka

AUTO PARK Parking Strzeżony - Jasionka 694 | 36-002 Jasionka | woj. podkarpackie | numer telefonu: +48 881 422 818 | NIP: 813-224-30-28 | REGON: 364437462

Specjalizacja przedsiębiorstwa

AUTO PARK to firma, która prowadzi parking przy lotnisku w Rzeszowie, który w przeciwieństwie do tego dedykowanego do obiektu oferuje znacznie niższe ceny. Przedsiębiorstwo ubezpiecza każdy pojazd, który znajduje się na jego terenie, aby w razie nieszczęśliwego wypadku, zarówno właściciel, jak i firma otrzymali adekwatne wsparcie finansowe. Obiekt znajduje się przy prywatnej posesji, która mieści się jakieś pięć minut drogi samochodem od portu lotniczego, dlatego stanowi stanowi doskonałą lokalizację na zaparkowanie auta na czas wylotu.

Tani parking - Lotnisko Rzeszów

Oprócz wygodnego i konkurencyjnego cenowo miejsca postojowego, firma oferuje także transfer klientów na trasie parking - lotnisko. Rzeszów, jako jedno z większych miast w Polsce, obsługuje kilkaset tysięcy pasażerów każdego roku. Wielu z nich pozostawia swoje samochody na dedykowanych miejscach przy porcie, lecz osoby, które cenią sobie bezpieczeństwo i oszczędność korzystają z usług firm, takich jak AUTO PARK. Dla stałych klientów oraz osób, które pozostawiają pojazd na dłużej, zostały przygotowane oferty specjalne.

Oferta: Strona internetowa

Dodatkowe informacje

www.auto-park.org

www.auto-park.org

autopark.rzeszowgmail.com

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne wizytówki w tej kategorii:

Taxi Zakopane

Strona WWW

Profesjonalny sprzęt dla służb mundurowych

www.lodzie-ratownicze.pl

Naprawy i przeglądy skuterów

Serwis skuterów w Krakowie