Bezpieczne transporty

Markrym przewóz osób - Dolomitowa 13 | 66-400 Gorzów Wielkopolski | woj. lubuskie | numer telefonu: +48 605 920 292 | NIP: 594-121-21-68 | REGON: 364581680

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Dzięki firmie Markrym z Gorzowa Wielkopolskiego klienci z województw, takich jak zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie i wielkopolskie mogą sprawnie i bezpiecznie podróżować do Niemiec i Szwajcarii. Przedsiębiorstwo specjalizuje się zarówno w przewozie osób indywidualnych, jak i grup zorganizowanych do państw europejskich. Jednak klienci Markrym najczęściej wybierają busy do Berlina na lotniska Schonefeld i Tegel. Są to samochody renomowanych marek, wyposażone w klimatyzacje, komfortowe siedziska, a także dużą przestrzeń bagażową.

Busy do Berlina - lotnisko Schonefeld

Niemieckie lotnisko Schonefeld każdego dnia obsługuje tłumy turystów. Duże zainteresowanie klientów sprawiło, że firma z Gorzowa Wielkopolskiego - Markrym, oferuje busy do Berlina na port lotniczy Schonefeld. Doświadczeni kierowcy oraz niezawodna flota samochodów gwarantują punktualne dotarcie na miejsce. W czasie kilkugodzinnej podróży do Berlina pasażerowie mają nieograniczony dostęp do sieci bezprzewodowej, którą zapewnia przedsiębiorstwo Markrym. W dodatku co dwie godziny lub na życzenie klienta kierowcy organizują postoje.

Oferta: Oferta

Dodatkowe informacje

przewozy.markrym.pl

przewozy.markrym.pl

biuromarkrym.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne wizytówki w tej kategorii:

Profesjonalny przewóz maszyn

Transport nienormatywny

Taxi Zakopane

Strona WWW

Odświeżacze do auta

Zapach do samochodu