Holowanie i przewóz aut

Pomoc Drogowa Cieszyn - TOCHACZEK - Karola Hławiczki 12 | 43-400 Cieszyn | woj. śląskie | numer telefonu: +48 602 770 447 | NIP: 548-112-12-56 | REGON: 070892580

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Szukają Państwo szybkiej i profesjonalnej pomocy drogowej, ponieważ auto, którym udali się Państwo w trasę, uległo awarii? Firma Pomoc Drogowa Cieszyn - TOCHACZEK oferuje całodobowe usługi i wsparcie podczas takich wydarzeń. Przedsiębiorstwo zajmuje się drobnymi naprawami, lecz przede wszystkim w zakresie ich pracy znajduje się odholowywanie uszkodzonych aut i przyznawanie na ten czas samochodu zastępczego. Firma Pomoc Drogowa Cieszyn - TOCHACZEK świadczy swoje usługi już od kilkunastu lat i wciąż pozostaje niezawodna, bezustannie zdobywając uznanie kolejnych klientów.

Pomoc drogowa

Włochy należą do jednych z państw europejskich na terenie, których firma Pomoc Drogowa Cieszyn- - TOCHACZEK świadczy swoje usługi. Pracownicy dojeżdżają do klienta zmagającego się z problemami z autem. Mniejsze usterki naprawiane są na miejscu, podobnie ładowanie akumulatora, czy wymiana koła. Jednak przy poważniejszej awarii Pomoc Drogowa TOCHACZEK odholowuje auto do warsztatu lub miejsca wyznaczonego przez klienta, zapewniając pasażerom powrót do domu. Firma funkcjonuje nie tylko na Śląsku Cieszyńskim, lecz również na obszarze krajów, takich jak Włochy, Chorwacja i Austria.

Oferta: Pomoc drogowa - Włochy

Dodatkowe informacje

www.autopomoc.cieszyn.pl

www.autopomoc.cieszyn.pl

tubastrongwp.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne wizytówki w tej kategorii:

Profesjonalny przewóz maszyn

Transport nienormatywny

Taxi Zakopane

Strona WWW

Odświeżacze do auta

Zapach do samochodu