Kazdeauto.pl - skupowanie używanych pojazdów

Skup aut - Każde Auto - Freta 26 | 82-300 Elbląg | woj. warmińsko-mazurskie | numer telefonu: +48 512 048 284 | NIP: 578-001-98-50 | REGON: 170400740

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Dzięki firmie Kazdeauto.pl, mogą Państwo z korzyścią pozbyć się używanego samochodu. Nie ma potrzeby tracić przy tym czasu na spotkania z osobami odpowiadającymi na ogłoszenia w prasie czy internecie, które często okazują się bezskuteczne - pracownik skupu nie będzie narzekał niedoskonałości auta, lecz dokona rzetelnej oceny jego wartości i zaproponuje adekwatną stawkę. Firma zatrudnia wyłącznie osoby znające się dobrze na motoryzacji, dlatego wycena ta z pewnością będzie odpowiednia. Cena zostanie ustalona tak, aby transakcja była korzystna dla obu stron.

Skup aut - Tczew

Ten renomowany skup aut działa w Tczewie, Malborku, Elblągu i pobliskich miejscowościach, gwarantując swoim kontrahentom dojazd w wybrane przez nich miejsce zupełnie za darmo. Chcąc się wcześniej dowiedzieć, czy ich wstępna wycena będzie Państwu odpowiadać, wystarczy skontaktować się z nimi telefonicznie lub wypełnić i wysłać dostępny na ich stronie internetowej formularz. Auto nie musi mieć ważnego przeglądu technicznego ani OC, wystarczy jedynie dowód rejestracyjny. Skup jest zainteresowanymi także pojazdami uszkodzonymi i powypadkowymi.

Oferta: http://kazdeauto.pl/

Dodatkowe informacje

kazdeauto.pl

kazdeauto.pl

f.grandwp.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne wizytówki w tej kategorii:

Profesjonalny przewóz maszyn

Transport nienormatywny

Taxi Zakopane

Strona WWW

Odświeżacze do auta

Zapach do samochodu