Apartamenty Osińscy

Apartamenty Osińscy - Nowa Pasłęka 25E | 14-500 Braniewo | woj. warmińsko-mazurskie | numer telefonu: +48 509 877 993 | NIP: 582-152-85-32 | REGON: 281600570

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Zalew Wiślany to wysunięty skrajnie na północny-wschód region Polski o świetnych walorach przyrodniczych i turystycznych. Tereny te cieszą się popularnością zwłaszcza wśród osób, które na co dzień mieszkają lub pracują w większym mieście i poszukują wytchnienia od wszechobecnego zgiełku. Apartamenty Osińscy to wysokiej jakości komfortowe noclegi w pobliżu Braniewa i Fromborka, które stanowią doskonałe miejsce na odpoczynek o każdej porze roku. Ceny wahają się od 50 do 200 zł, dzięki czemu na ich wynajem mogą sobie pozwolić osoby z różnych środowisk.

Noclegi w pobliżu Braniewa

Nowa Pasłęka jest niewielką miejscowością, w której Państwo Osińscy oferują swoje noclegi. Braniewo, znajduje się zaledwie pięć kilometrów od niej i dostarcza gościom niezliczonych atrakcji związanych z jego bogata historią. Jest to najstarsze miasto Warmii oraz jej pierwsza stolica, dlatego każda odwiedzająca je osoba z pewnością odnajdzie tam coś dla siebie. Dzięki bliskiej odległości noclegów od Braniewa, goście będą mogli zarówno docenić ciekawą architekturę miasta, jak i odpocząć w zlokalizowanej przy samym Zalewie Wiślanym wsi.

Oferta: Informacje

Dodatkowe informacje

nowapaslekanoclegi.pl

nowapaslekanoclegi.pl

niebieski-bursztynwp.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne wizytówki w tej kategorii:

Ogromna dawka wrażeń

Wycieczka - Heide Park

Nocleg w wyjątkowym miejscu

Apartament - Poznań

Interesujące wyjazdy grupowe

Rubezahl - wyjazdy incentive