Nocleg w okolicach Poznania

Hotel Max - Kościuszki 79 | 62-030 Luboń | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 618 104 340 | NIP: 777-174-39-55 | REGON: 301270382

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Hotel Max znajduje się w Luboniu, który sąsiaduje z Poznaniem, dzięki czemu można zapewnić sobie sprawny dojazd do stolicy Wielkopolski. Jest to miejsce o przyjaznej atmosferze, gdzie można się w pełni zrelaksować po ciężkim dniu. Pokoje są urządzone ze smakiem i w sposób schludny, a po każdorazowym użytkowaniu zostają one dokładnie wysprzątane. Są to też pomieszczenia pozbawione ekranów emitujących szkodliwe promieniowanie, lecz na życzenie gościa obsługa może wypożyczyć odbiornik TV bez dodatkowych opłat.

Hotel przy autostradzie A2

Dzięki temu, że jest to hotel przy autostradzie A2 można do niego z łatwością dojechać z wielu miejsc. Co więcej, zapewnia to również sprawne połączenie z Poznaniem, gdzie odbywa się wiele ciekawych wydarzeń kulturalnych, sportowych, naukowych, biznesowych i nie tylko. W Hotelu Max często nocują na przykład przedstawiciele firm, które przyjeżdżają na targi lub konferencje. Co więcej, jest to także miejsce popularne wśród turystów, jako że stanowi świetne zakwaterowanie do zwiedzania ciekawych miejsc w Wielkopolsce.

Oferta: Hotel przy autostradzie A2

Dodatkowe informacje

www.hotelmax.com.pl

www.hotelmax.com.pl

hotelmaxhotelmax.com.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne wizytówki w tej kategorii:

Nocleg w wyjątkowym miejscu

Apartament - Poznań

Ogromna dawka wrażeń

Wycieczka - Heide Park

Tani nocleg

Czytaj więcej