Noclegi w dobrej cenie

ART Hostel Poznań - Seweryna Mielżyńskiego 23 | 61-725 Poznań | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 600 299 511 | NIP: 783-172-93-16 | REGON: 362137827

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Art Hostel Poznań to z pewnością doskonałe miejsce dla każdego, kto szuka komfortowego noclegu, ale nie chce za niego przepłacać. Posiadają oni aż 18 pokoi do Państwa dyspozycji, a w każdym z nich zachowują perfekcyjną czystość i porządek, gwarantując gościom wysoką jakość usług. Hostel zapewnia również dostęp do darmowej sieci bezprzewodowej, a także świetlicy z telewizorem i grami planszowymi. Swoje rzeczy mogą Państwo przechowywać w metalowych szafkach, a najcenniejsze z nich nawet oddać do sejfu.

Hostel w Poznaniu

Wybierając hostel w Poznaniu, warto zwrócić uwagę nie tylko na jego standard i cenę, ale także na lokalizację. Nocując na obrzeżach miasta, mamy utrudniony dojazd do większości miejsc turystycznych i biznesowych. Art Hostel Poznań mieści się w samym centrum, dlatego bez trudu można dotrzeć z niego np. na Stary Rynek, do Teatru Wielkiego, na Międzynarodowe Targi Poznańskie, do Starego Browaru czy na dworzec. Jego obsługa włada kilkoma językami obcymi, dlatego jest to również świetna oferta dla obcokrajowców.

Oferta: Zobacz

Dodatkowe informacje

www.art-hostel.com.pl

www.art-hostel.com.pl

biuroart-hostel.com.pl

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne wizytówki w tej kategorii:

Nocleg w wyjątkowym miejscu

Apartament - Poznań

Ogromna dawka wrażeń

Wycieczka - Heide Park

Tani nocleg

Czytaj więcej