Tani nocleg

Magnus - Mostowa 3 | 85-110 Bydgoszcz | woj. wielkopolskie | numer telefonu: +48 607 066 904 | NIP: 554-023-72-11 | REGON: 090026937

Specjalizacja przedsiębiorstwa

W poszukiwaniu noclegu w miastach istotne jest znalezienie takiego, który znajduje się w dobrej lokalizacji, oferuje atrakcyjne ceny oraz wysoki komfort pobytu. W Bydgoszczy, Mostowa 3 to tani nocleg, spełniający wszystkie te warunki. Umiejscowiony jest on w centrum tego pięknego miasta, więc wszędzie jest z niego blisko, ale jednocześnie ulica Mostowa to lokalizacja znana ze spokoju i przyjemnej atmosfery, w związku z czym goście mogą liczyć na niezakłócony odpoczynek po ciężkim dniu zwiedzania lub załatwiania spraw.

Bydgoszcz

Mostowa 3 jest tanim noclegiem w Bydgoszczy, oferującym pobyt w pokojach dwu-, trzy- lub czteroosobowych – każdy z nich jest doskonale wyposażony, dzięki czemu wszelkie, typowe potrzeby gości zostają zaspokojone. Pokoje te gwarantują wysoką klasę wypoczynku po niskiej cenie. Ludzie lubiący nocne życie również odnajdą coś dla siebie, nocleg ten znajduje się bowiem niedaleko gwarnych, pełnych restauracji i atrakcji ulic Bydgoszczy. Profesjonalna obsługa serdecznie zaprasza do odwiedzenia noclegu Mostowa 3.

Oferta: Czytaj więcej

Dodatkowe informacje

www.noclegbydgoszcz.com.pl

www.noclegbydgoszcz.com.pl

magnuslr1gmail.com

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne wizytówki w tej kategorii:

Nocleg w wyjątkowym miejscu

Apartament - Poznań

Ogromna dawka wrażeń

Wycieczka - Heide Park

Niezapomniane wyjazdy z Orlando Travel

Hiszpania - wczasy