Wyśmienite kawy - MAXMIX

Czarna Kawka - 11 Listopada 91A | 26-600 Radom | woj. mazowieckie | numer telefonu: +48 602 313 095 | NIP: 796-141-76-21 | REGON: 142817202

Specjalizacja przedsiębiorstwa

Producentem aromatycznych kaw jest firma MAXMIX działająca na terenie miasta Radom. Przedsiębiorstwo od kilku lat prowadzi także sprzedaż internetową, dzięki temu ich produktu mogą błyskawicznie trafić w ręce każdego z Państwa. Czynnikiem wyróżniającym kawy MAXMIX jest przede wszystkim pochodzenie ziaren. Są one bowiem sprowadzane z krajów, gdzie od wieków uprawia się drzewa kawowe, m.in. z Ameryki Południowej. Panują tam odpowiednie warunki atmosferyczne, a pracownicy plantacji stosują właściwą pielęgnacją, przekazywaną z pokolenia na pokolenie.

Mocna kawa

Kawa ma właściwości pobudzające, dlatego warto ją wypić w trakcie długiego i męczącego dnia, aby siły do działania powróciły. Jednak są momenty, że zwykła kawa nie wystarcza. Dlatego też firma MAXMIX stworzyła kawę Thunder charakteryzującą się podwójną dawką kofeiny. Jest to specjalnie sporządzona mieszanka ziaren kawowca, która ma intensywny smak i zapach. Prawdziwa przyjemność dla smakoszy mocnych kaw. W asortymencie MAXMIX znajduje się kawa Thunder w dwóch wariantach, rozpuszczalna i ze świeżo palonych ziaren.

Oferta: www.czarnakawka.com

Dodatkowe informacje

www.czarnakawka.com

www.czarnakawka.com

sklepczarnakawka.com

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek24h
Wtorek24h
Środa24h
Czwartek24h
Piątek24h
Sobota24h
Niedziela24h

Inne wizytówki w tej kategorii:

Jelita naturalne

http://www.miraz.krakow.pl/

Stowarzyszenie Konsorcjum Producentów Kołocza Śląskiego

Szczegóły